IN-THAI

ON-LINE REZERVACE

FAQ

FAQ

OTÁZKY A ODPOVĚDI

Doporučujeme přijít alespoň 10 minut před začátkem samotné masáže. Bezprostředně před masáží, prosím, nejezte. S plným žaludkem si masáž nevychutnáte naplno. 

Po zaplacení Vás masérky zavedou do masérny. Zde si prosím odložíte do spodního prádla a položte se na břicho na lehátko. Pouze u masáže nohou se prosím položte na záda. 

Pokud máte jakékoliv zdravotní komplikace, prosím, informujte nás o nich před masáží. Zvolíme masáž s ohledem na váš komfort a vyloučíme všechna případná rizika. Pokud si nejste jisti svým zdravotním stavem, neváhejte kontaktovat svého lékaře.

Rádi bychom Vás upozornili, že neneseme žádnou odpovědnost za případné zhoršení zdravotního stavu. Případné potíže můžete konzultovat na adrese inthai.cz@gmail.com nebo na telefonu konkrétní pobočky. Diskrétnost je samozřejmostí.

Těhotenské masáže neprovádíme. 

Během ošetření se uvolněte a relaxujte. Pro umocnění zážitku si můžete zavřít oči a tím podpořit odpočinek. Hluboká relaxace může přejít i ve spánek a rozhodně se neostýchejte si ho dopřát! 

Prosím, sdělte našim terapeutkám ihned jakoukoliv nespokojenost či snížení komfortu. Jsme rádi za každou reakci a masérky jsou připraveny upravit intenzitu masáže snadnými hesly:

SOFT – žádáte lehkou masáž

STRONG – žádáte o tvrdší/intenzivnější masáž

 

Pokud jste byli s čímkoli nespokojení, neváhejte nám o tom říct. Chceme se neustále zlepšovat a budeme vděční za jakoukoliv zpětnou vazbu. 

Pokud nám budete chtít napsat, využijte, prosím, e-mail inthai.cz@gmail.com

Pokud se rozhodnete zrušit plánovanou masáž, učiňte tak, prosím, s co největším předstihem, abychom termín mohli nabídnout dalším klientům. Nemusíte se obávat, neúčtujeme žádné stornovací poplatky, ale budeme rádi, pokud na nás s případným stornem nezapomenete. Budeme se těšit na vaši příští návštěvu.

0 +

PROFESIONÁLNÍCH MASÉREK

0 +

POZITIVNÍCH RECENZÍ

0 +

DRUHŮ MASÁŽÍ

0 +

LET ZKUŠENOSTÍ