IN-THAI

ON-LINE REZERVACE

NAŠE MASÁŽE

O IN-THAII

Vítejte v In-thai, oáze klidu a pohody, kde se tradice thajských masáží snoubí s profesionálním přístupem našich terapeutů. Naše poslání je přinést vám nejen fyzickou, ale i duševní harmonii prostřednictvím starodávných thajských technik a péče o vaše pohodlí.

Kdo jsme:

Jsme váš tým vášnivých profesionálů, kteří věří, že masáže jsou uměním a zároveň vědou. Každý člen našeho týmu má nejen rozsáhlé zkušenosti, ale i lásku k této umělecké formě relaxace a regenerace. S pečlivým výběrem masážních technik a kvalitními oleji se snažíme přinést každému našemu klientovi jedinečný zážitek.

Proč In-thai:

  • Profesionální přístup: Každý náš terapeut je odborník se širokými zkušenostmi a vášní pro masáže.

  • Tradice a inovace: Spojení tradičních thajských postupů s moderními technikami pro optimální relaxaci.

  • Klient-centrický přístup: Snažíme se pochopit vaše potřeby a poskytnout vám individuální péči.

  • Relaxační prostředí: Naše masérny jsou navrženy tak, aby vám poskytly klidný prostor pro odpočinek a regeneraci.

Přijďte k nám a nechte se unést do světa relaxace a pohody, kde se vaše tělo setká s tradicí a vaše mysl najde klid. Vaše pohoda je naší prioritou. In-thai – kde tradice potkává péči o vás.

Doporučujeme přijít alespoň 10 minut před začátkem samotné masáže. Bezprostředně před masáží, prosím, nejezte. S plným žaludkem si masáž nevychutnáte naplno. 

Po zaplacení Vás masérky zavedou do masérny. Zde si prosím odložíte do spodního prádla a položte se na břicho na lehátko. Pouze u masáže nohou se prosím položte na záda. 

Pouze v Ostravě: před masáží vyplníte krátky formulář aby masérky mohli co nejvíce masáz přízpůsobit Vašim potřebám. 

Pokud máte jakékoliv zdravotní komplikace, prosím, informujte nás o nich před masáží. Zvolíme masáž s ohledem na váš komfort a vyloučíme všechna případná rizika. Pokud si nejste jisti svým zdravotním stavem, neváhejte kontaktovat svého lékaře.

Rádi bychom Vás upozornili, že neneseme žádnou odpovědnost za případné zhoršení zdravotního stavu. Případné potíže můžete konzultovat na adrese inthai.cz@gmail.com nebo na telefonu konkrétní pobočky. Diskrétnost je samozřejmostí.

Těhotenské masáže neprovádíme. 

Během ošetření se uvolněte a relaxujte. Pro umocnění zážitku si můžete zavřít oči a tím podpořit odpočinek. Hluboká relaxace může přejít i ve spánek a rozhodně se neostýchejte si ho dopřát! 

Prosím, sdělte našim terapeutkám ihned jakoukoliv nespokojenost či snížení komfortu. Jsme rádi za každou reakci a masérky jsou připraveny upravit intenzitu masáže snadnými hesly:

SOFT – žádáte lehkou masáž

STRONG – žádáte o tvrdší/intenzivnější masáž

Nikam nepospíchejte. V Ostravě a v hotelech můžete využít relaxační místnosti, na Čeladné zase v můžete relaxovat při kávě a zákusku v kavárně.

Pokud jste byli s čímkoli nespokojení, neváhejte nám o tom říct. Chceme se neustále zlepšovat a budeme vděční za jakoukoliv zpětnou vazbu. 

Pokud nám budete chtít napsat, využijte, prosím, e-mail inthai.cz@gmail.com

Pokud se rozhodnete zrušit plánovanou masáž, učiňte tak, prosím, s co největším předstihem, abychom termín mohli nabídnout dalším klientům. Nemusíte se obávat, neúčtujeme žádné stornovací poplatky, ale budeme rádi, pokud na nás s případným stornem nezapomenete. Budeme se těšit na vaši příští návštěvu.

0 +

PROFESIONÁLNÍCH MASÉREK

0 +

POZITIVNÍCH RECENZÍ

0 +

DRUHŮ MASÁŽÍ

0 +

LET ZKUŠENOSTÍ