IN-THAI

ON-LINE REZERVACE

NAŠE MASÁŽE

CO UMÍME

NAŠE MASÁŽE

CLASSIC THAI

60 minut: 1.390
90 minut 1.890
120 minut 2.490 Kč

Dokonalé provedení tradiční thajské masáže je založeno na mnohaletých zkušenostech thajských masérek a jejich znalosti energetických drah v těle, jejichž zablokování přináší v běžném životě nepříjemné zdravotní komplikace. Jejich uvolnění spočívá ve vyvíjení tlaku na akupresurní body, svaly a šlachy v kombinaci s nenásilným protahováním končetin a páteře. Masérka, užívající při masáži nejen dlaní a prstů, ale také předloktí, loktů, chodidel či kolen, postupně zbaví tělo napětí, a zajistí tak harmonický soulad všech jeho částí. Pravidelné masáže napomáhají pohyblivosti kloubů, posilují činnost vnitřních orgánů, zlepšují krevní oběh a posilují nervový systém. Blahodárné účinky na sobě pocítíte téměř okamžitě. Protahující masáž bez oleje. 

ROYAL AROMA

90 minut: 1.990
120 minut 2.590 

Mimořádná thajská terapie celého těla za použití speciálních masážních olejů. Ty obsahují množství vitamínů se silnými uklidňujícími a regeneračními účinky na pokožku. Masáž zlepšuje náladu, harmonizuje a pomáhá při vyčerpanosti, uklidňuje a zároveň posiluje. Je kombinací klasické thajské olejové masáže a starodávné léčebné metody spočívající v přikládání horkých bylinných balíčků na unavené tělo. Teplo čerstvých povzbuzujících bylinek postupně proniká do hloubky svalu, kde účinně uvolňuje napětí a přináší úlevu od bolesti. Ve druhé části thajská terapeutka provede speciální aromaterapeutickou olejovou masáž od plosek nohou až po šíji a krk.

BACK

30 minut: 790
60 minut 1.390 

Masáž zaměřená na odstranění bolesti zad, šíje a ramen. Procedura se provádí spojením techniky tradiční thajské masáže a speciálních bylinných mastí, čímž pomáhá k uvolnění svalstva a celkové relaxaci. Je rovněž vhodná pro odstranění stresu a bolestí hlavy v důsledku potíží se zablokovanou krční páteří. Thajská terapeutka se po dobu 60 minut soustředí na problematické partie zad, ramen a šíje, kde bezbolestnými hmaty uvolňuje ztuhlé svalstvo a tlakovým působením na akupresurní body postupně odblokovává páteř a klouby.

Gua sha face

60 minut: 1.790 kč 

Čínská masážní metoda se provádí dvěma nefritovými destičkami. Destičky jsou pro obličej speciálně vytvarované. Tyto destičky nám odhalí všechny nerovnosti v podkoží, které pouhým dotekem prsty nejsou zřetelné. Pomocí destiček se dokážeme lépe zaměřit na malé místo a precizně tam provést masáž.  

Stimulací kapilár prokrvíme kůži a zlepšíme nervový, kardiovaskulární a imunitní systém a oživíme krev. Obličejová guasha může nahradit invazivní zásahy do obličeje jako je facelifting, botulotoxinové výplně vrásek nebo intradermální injekce. 

Na konci masáže masérka použije na obličej masku ze zlata a provede masáž hlavy a ramen. 

ANTIOXIDANT

60 minut: 1.790
90 minut 2.290
120 minut 2.890 Kč

Antioxidant masáž je velmi relaxační masáž celého těla použitím kvalitních bio antioxidační masážních olejů od společnosti Afrodita Professional. Masážní olej je 100% organický arganový olej, který dodává pokožce chybějící lipidy, stimuluje proces obnovy kožních buněk a působí jako výrazný antioxidant. Pomáhá pokožku chránit před poškozením, působením volných radikálů. Aroma brusinek, jemně hýčká smysly a vede vaši mysl k dokonalé rovnováze. Pokožka po použití získá sametově jemný vzhled, na dotek bude citelně hladší a pružnější. Používáme 100 % organický arganový olej, za studena lisovaný. S obsahem 80% nenasycených mastných kyselin (Omega-3, Omega-6 a Omega-9) je jedním z nejbohatších zdrojů živin, které kosmetologie zná. Je rovněž pokladnicí vitamínu E s intenzivním antioxidačním účinkem.

AROMA OIL

60 minut: 1.390
90 minut 1.890
120 minut 2.490 Kč

Orientální olejová masáž celého těla od konečků prstů až po kořínky vlasů. Jedná se o relaxační formu thajské masáže, při níž se používají speciální aromatické oleje s blahodárnými účinky na pokožku a zároveň je na akupresurní body vyvíjen mírnější tlak. Thajská terapeutka se systematicky věnuje každé části těla. Procedura začíná postupným promasírováním dolních končetin, které je zakončeno příjemným protažením a uvolněním jednotlivých prstů. Pokračuje masáží zádových svalů. Na závěr se masérka soustředí na tlakovou masáž temene hlavy a obličeje, již bez oleje. Jedná se o nejefektivnější formu relaxace a regenerace, napomáhající odstranění únavy, nahromaděného stresu a napětí organismu.

TIGER BALM

60 minut: 1.390
90 minut 1.890
120 minut 2.490 Kč

Masérka provádí tradiční thajskou masáž při které využívá přírodní tygří hřejivá mast. Thajská tygří mast je vyrobena tradičními postupy pouze z přírodních surovin. Příznivý vliv tygří masti na zdraví člověka ji zajistilo světovou proslulost. Označení „tygří“ jako symbol síly, vitality,a mršnosti odpovídá síle masti a rychlosti jejího působení.

FOOT

30 minut: 790
60 minut 1.390 

Na chodidlech se vyskytuje mnoho reflexních bodů a jejich tlaková stimulace uvolňuje energetické dráhy (meridiány), které propojují chodidla se všemi orgány lidského těla. Masáž chodidel oživuje a znovu navrací energii jednotlivým partiím, snižuje stres a přináší hlubokou relaxaci. Masáž chodidel je také velmi důležitá pro správné držení těla při chůzi, čímž předcházíte zdravotním obtížím v oblasti páteře a zad. 

COCONUT

60 minut: 1.490
90 minut 1.990
120 minut 2.590 Kč

 

Velice relaxační olejová masáž s BIO za studena lisovaným kokosovým olejem. BIO kokosový olej, kterému se říká také panenský, si v sobě uchovává všechny prospěšné látky v BIO aktivní formě. BIO Kokosový olej má dobré regenerační účinky na vlasy i pokožku. Jelikož se jedná o přírodní surovinu, je ideální k péči o celé tělo včetně obličeje, zvláště pro citlivou a suchou pokožku, kterou chrání, zvláčňuje a hydratuje.

ANTI-AGE
s ryzím zlatem

60 minut: 1.790
90 minut 2.290
120 minut 2.890 Kč

 

Anti-Age masáž je velmi relaxační masáž celého těla, kde se masérka se soustředí na obličej, dekolt, krk a ruce. Masážní olej obsahuje ryzí zlato v kombinaci s regenerativním šípkovým olejem, nabízí bohatou péči proti stárnutí pokožky. Olej je vhodný pro použití na tělo i obličej s revitalizačním účinkem a navrácením pokožce sametově jemného vzhledu. Po masáží získá vaše pokožka krásný tonus, pružnost, potřebnou hydrataci.

Olej obsahuje: 

Částečky zlata – v nejryzejší formě 24Ka, díky jeho obsahu dochází k omlazení pleti, vyhlazení vrásek. Po aplikaci dochází k aktivaci elektronů v buňkách pokožky, které jsou podporovány k obnově buněk. 

Šípkový olej –  se získává z plodu červených šípků. Klinické studie prokázaly, že tento výživný olej je bohatý na esenciální mastné kyseliny, který poskytuje blahodárné péči o suchou pokožku, např. i po opalování, zlepšuje strukturu kůže a brání proti vzniku strií. 

Slunečnicový olej – je přírodním zdrojem vitaminu E, který je přírodní antioxidant, bohatý na esenciální mastné kyseliny, vitaminy B1 a B2, také obsahuje lecitin a vosky. Má uklidňující a regenerační. 

Výtažek rozmarýnu – má antioxidační účinek.

0 +

PROFESIONÁLNÍCH MASÉREK

0 +

POZITIVNÍCH RECENZÍ

0 +

DRUHŮ MASÁŽÍ

0 +

LET ZKUŠENOSTÍ